lek. stom. Anna Hościłowicz

Doktor Anna Hościłowicz jest założycielką kliniki Hościłowicz Stomatologia i szefową zespołu medycznego.
Specjalista I stopnia ze stomatologii ogólnej. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 1988 roku. Od tego czasu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych konferencjach, sympozjach, seminariach i kursach organizowanych w Polsce i za granicą.

Szczególną uwagę przykłada do minimalnie inwazyjnych metod leczenia zębów, tak aby jak nadłużej zachować zdrowie zębów. Z powodu zamiłowania do precyzji leczenie zawsze prowadzi używając powiększenia.
Stale podnosi umiejętności w dziedzinie przebudowy zgryzu, stawu skroniowo-żuchwowego, szynoterapii.

Od lat zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym (korony, mosty, protezy, onlaye) oraz stomatologią estetyczną.  Koordynuje kompleksowe leczenie całego zespołu. Leczy pacjentów w znieczuleniu ogólnym (pod narkozą) w asyście anastezjologa.

Ukończyła m.in kurs „Rehabilitacja w stomatologii – diagnostyka i leczenie pacjentów dorosłych z wadami zgryzu i dysfunkcją narządu żucia w ujęciu holistycznym“ , „Wykonanie licówek kompozytowych“ Maxim Stosek  „ Preparacja zębów pod korony i mosty“  „Inlay/onlay najbardziej zaawansowany kurs praktyczny“ „ART OF COMPOSITE. Odbudowy kompozytowe- bezpieczna droga do przebudowy zgryzu“.

Prywatnie fanka dobrej kuchni, podróży i owczarków niemieckich.  W wolnym czasie maluje obrazy. Piecze zjawiskowe torty bezowe.

 

Certyfikaty, które posiadam

Gabinety, w których pracuję

Gabinet

Fabryczna

39

Zadzwoń do nas Umów wizytę

©2024 Hościłowicz Stomatologia

Polityka cookies

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO

×